İndüksiyon ve emiş özellikleri, denge ve ayrıntılara gösterilen yüksek özen arayışının yenilikçi özellikler ve benzersiz bir performansla bir araya gelerek teknoloji ve tasarımın en üst düzeyde ifadesini temsil ettiği tek bir üründe vücut bulur.

Herhangi bir unsurun bir diğerine üstün gelmediği, her şeyin gizlendiği, verimin iki boyutta gerçekleştiği geniş bir seramik cam yüzeyde ocak aspiratörle bir araya gelir ve her şeyin uyumunu belirleyen grafik simge ortaya çıkar.

Ocak yüzeyi ile tamamen aynı seviyede olan döküm demir efektli merkez halka ile cam çerçeve, aspiratör sistemini gizler. Bu dairesel eleman çevrildiğinde NikolaTesla Switch'in aspiratörü devreye girer ve havanını tam anlamıyla denetim altına alınabilmesi için bu yenilikçi flap sayesinde bütün gücü zincirlerinden boşanır. Elica'nın bu yeni aspiratörlü indüksiyonlu ocağı, şimdiye dek elde edilenin beş katı daha yüksek çekişle buhar ve kokuların çekilmesi, yalnızca 59Dba ses seviyesi sayesinde sessizlik ve enerji verimi açılarından yüksek performans değerlerine ulaşır.

Hava kalitesini ölçen sensörlerin kullanılması sayesinde NikolaTesla Switch tüketim değerlerini optimize edecek şekilde aspiratör hızını otomatik olarak ayarlayabilmektedir. 5 yönlü kaydırmalı sistem sayesinde kolay anlaşılan ve kullanılan kumanda arayüzü hazırda bekleme modunda tamamen görünmez olur ve ürünü bu estetik açıdan son derece temiz kılar.

NikolaTesla Switch'te en son nesil indüksiyonlu sisteme sahip ve büyük ebatlı tencereler kullanıldığında dahi yemeğin eşit şekilde pişmesinden ödün vermemek için yan yana iki gözün birlikte çalıştırılmasına olanak tanıyan çift köprü fonksiyonuyla donatılmış dört ocak gözü bulunmaktadır.

Elica'nın yeni aspiratörlü ocak serisinin yüzeyi son derece kolay temizlenecek şekilde tasarlanmıştır, tüm elemanlar üst yüzeyle aynı seviyede düşünülmüştür. Üstten çıkarma olanağı sayesinde filtrelerin bakımı son derece kolay bir şekilde sağlanmıştır. Elica'nın patentli sisteminde, estetikle tam bir uyum içinde olan cam kapak sayesinde koku önleyici seramik filtrelere ocağın üst kısmında erişim sağlama olanağı bulunmaktadır.

NikolaTesla Switch, döküm demir ayrıntılarla birleştirilen sofistike görünümlü siyah seramik cam ve parlatılmış çelikle bir araya getirilen çok yönlü beyaz seramik cam olarak mevcuttur. Merkezdeki flap, seçilen versiyona göre bir taraftan cam, diğer taraftan döküm demir veya çelik olarak çift estetik kaplamayla 360 derece döndürmeye olanak tanımaktadır. Son olarak bu ürünün hem filtreleme yapan, hem de buharı dışarı atan versiyonları mevcuttur.

  • Power Limitation

  • Timer

  • Egg Timer

MODELLER

  • NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 (*)PRF0146210

  • NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83PRF0146212

  • NIKOLATESLA SWITCH WH/F/83 (*)PRF0146213

  • NIKOLATESLA SWITCH WH/A/83PRF0146216

ENERJİ SINIFI

A+ (versione aspirante)

BOYUT

83x51x21 cm

VERSİYON

Çıkış borulu / Geri dönüşüm

DIŞ YÜZEYLER

Siyah cam / Beyaz cam

KONTROLLER

Direct Slider 8V+2I

GÜRÜLTÜ SEVİYESİ

60 db(A) Duct Out - 64 db(A) Recycling

TOPLAM SOĞURUM

7,4 kW

BORU BOYUTU

150 mm

BOOSTER AIRFLOW

620 m³/h aspirante - 536 m³/h filtrante

ASSORBIMENTO TOTALE CAPPA

160 W

PİŞİRME ALANLARI

4 (2,1 - 3 kW) - 210x190 mm

BRIDGE ZONE

2

GERİLİM

220 - 240 V
Kredi Kartı40.400 TRY
3.679,43 TL x 12
Taksit Seçenekleri
NIKOLATESLA Switch BLA80

DİĞER ÜRÜNLER

NIKOLATESLA Switch BLA80
NIKOLATESLA Switch BLA80NIKOLATESLA Switch BLA80
NIKOLATESLA Switch BLF80
NIKOLATESLA Switch BLF80 NIKOLATESLA Switch BLF80
NIKOLATESLA Switch WHA80
NIKOLATESLA Switch WHA80 NIKOLATESLA Switch WHA80