Türkiye’de 2007 yılından günümüze distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Elica üretim yapmakta olduğu Ev tipi davlumbaz ve aspiratör alanlarda dünyanın en seçkin ve en büyük İtalyan üreticisi konumundadır. TARGET MUTFAK SİSTEMLERİ yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan ve çalışma konusu; yüksek kalite ve çarpıcı dizayn unsurları ile üretilen Elica Markasının Resmi Türkiye Distribütörüdür. Aynı zamanda TARGET MUTFAK SİSTEMLERİ, Elica Markasının Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Türkmenistan ve Özbekistan’da gerek perakende gerekse toptan satış kanallarının resmi tedarikçisi konumundadır.

50 yıl önce İtalya’nın Fabriano kentinde kurulmuş olan markanın yine Fabriano bölgesinde 3 büyük üretim tesisi bulunmaktadır. Üretin alanı büyüklüğü 48.000 metrekare ile 82.000 metrekare arasında değişen bu üç büyük üretim alanında yıllık 8 milyon adet ev tipi davlumbaz ve aspiratör üretimi gerçekleştirilmektedir. Elica kurulduğu günden bugüne kadar sadece davlumbaz ve aspiratör üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Bu bakımdan gerek üretim kapasitesi gerekse ürün model çeşidi olarak dünyanın en büyük üreticisi konumundadır. Tüm dünya ülkeleri için geliştirdiği ürün çeşidi 400 den fazla olup, Türkiye kataloğumuzda bunlardan 126 çeşit ürün yer almaktadır. Her çeşit mutfak zevkine ve her kesimden alıcıya hitap eden bu geniş yelpazeden ürün seçimi yapabilmek bazen gerçekten çok zordur. Zira büyüleyici ürün tasarımları ile tüketiciler her modeli birbirinden daha çekici bulmaktadırlar.

Sıra dışı tasarımlar ile birleştirdiği ileri teknoloji, Elica markasının kullanıcılarını ayrıca memnun etmektedir. Yüksek çekiş gücünü son derece sessiz motorlarla sağlayan marka ayrıca başka örneği hiçbir markada bulunmayan özel uzun ömürlü zeolit filtre teknolojisi ile temiz havanın geri dönüşümünü sağlayabilen tek marka konumundadır.

Geliştirdiği yeni teknolojiler ve sınır tanımayan İtalyan tasarımı sayesinde markamız sadece son on yılda düzinelerce tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Türkiyede 400’ den fazla seçkin mutfak mağazası tarafından bayilik organizasyonu yürütülen ve bu vesile ile tüketici ile buluşan markamızın başlıca satiş noktaları arasında,

Venetta Cucine, Scavolini, Nolte, Alno, Hacker, Scic, Boffi, Dada, Bulthaup, Lube, Ernestomeda, Aran Cucine, Stosa, Lineadecor, Intema Mutfak, Vanucci, Ahşapsan, Mopa, Kelebek .. gibi markaların mağazaları bulunmaktadır.

Ayrıca son 7 yıldır Türkiye’nin çeşitli illerinde onlarca üst seviye inşaat üreticilerinin seçkin projelerinde Elica markası tercih edilmiştir.

Seçkin İtalyan tasarımı ve üretimini mutfağında hissetmek isteyenler için markamız en iyi alternatif olarak öne çıkmaktadır.

 

Türkiye 2010 yılından günümüze distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Barazza markamız, kendi üretim yaptıkları alanda dünyanın en seçkin İtalyan ankastre ürün üreticilerinden biridir.

1970 Yılında İtalya’nın Treviso bölgesinde üretime başlayan marka, bugün hala aynı bölgede üretimlerini sürdürmektedir. İtalya’da ve tüm Avrupa ülkelerinde son derece seçkin konumda olan bir ankastre ürün üreticisidir. Markanın en önemli özelliği kişiye özel ürünler üreten dünyadaki  tek marka olmasıdır. Geniş ürün yelpazesinin içinde ,ocak, fırın, bulaşık makinesi, microwave, buharlı pişiriciler, kahve makinesi, çöp öğütücüleri, evye ve armatürler olan markamız, birçok marka ve üreticinin aksine tüm ürünlerini fiilen kendisi üretmekte ve dışarıya ürün yaptırmamaktadır. Tamamen kupon ürünler üretmek üzere dizayn edilen üretim tesisi ayrıca tüketicilerin özel zevk ve tercihleri doğrultusunda kişiye özel üretim yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve farklı ürünleri ile İtalyan tasarım ve üretiminin en güzel örneklerini sunan markamız, bugün Amerika kıtasından Avustralya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada son derece seçkin noktalarda tüketici ile buluşmaktadır. Türkiye distribütörlüğünü 3,5 yıldır sürdürdüğümüz markamızın geniş bayi ağımızla birlikte ülkemizdeki kullanıcı kitlesi gittikçe artmakta ve mükemmel satış sonrası servis hizmetlerimizle kullanıcılarını memnun etmektedir.